T1 Confortable A Ajuda - Proche Belem, Tram, Bus,Centre

  • 45 μ²

Το διαμέρισμα T1 Confortable A Ajuda - Proche Belem, Tram, Bus,Centre Lisboa 45 τ.μ. Βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει μόλις 7 λεπτά με τα πόδια από το Ανάκτορο Αγιούδα. Το διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.

Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το διαμέρισμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει 4 χλμ. από την Αγορά Time Out Market Lisbon και 1 χλμ. από το Πολιτιστικό Κέντρο Belém. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στον Πύργο Μπελέμ που βρίσκεται σε απόσταση περίπου25 λεπτών με τα πόδια. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Cais do Sodre είναι σε απόσταση 4 χλμ., ενώ η στάση λεωφορείων Boa-Hora απέχει 150 μέτρα από το διαμέρισμα T1 Confortable A Ajuda - Proche Belem, Tram, Bus,Centre.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near T1 Confortable A Ajuda - Proche Belem, Tram, Bus,Centre Lisboa
Vita Portucale ! Ajuda Delight
Τιμή μόνο για κινητά

Vita Portucale ! Ajuda Delight

8.2
Πολύ καλό 46 σχόλια
207 μ από το κατάλυμα
USD 169 USD 152
ανά νύχτα
The Crow Ajuda Apartment II
Τιμή μόνο για κινητά

The Crow Ajuda Apartment II

6.9
Ευχάριστο 12 σχόλια
261 μ από το κατάλυμα
USD 135 USD 122
ανά νύχτα
Akicity Ajuda Songbird
Τιμή μόνο για κινητά

Akicity Ajuda Songbird

8.5
Έξοχο 4 σχόλια
488 μ από το κατάλυμα
USD 155 USD 140
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα T1 Confortable A Ajuda - Proche Belem, Tram, Bus,Centre;
      Το διαμέρισμα T1 Confortable A Ajuda - Proche Belem, Tram, Bus,Centre βρίσκεται κοντά σε Ανάκτορο Αγιούδα.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα T1 Confortable A Ajuda - Proche Belem, Tram, Bus,Centre;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα T1 Confortable A Ajuda - Proche Belem, Tram, Bus,Centre περιλαμβάνουν Ναυτικό Mουσείο, A Escola Portuguesa de Arte Equestre καθώς και Chafariz do Largo da Paz.
    • Στο το διαμέρισμα T1 Confortable A Ajuda - Proche Belem, Tram, Bus,Centre προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα T1 Confortable A Ajuda - Proche Belem, Tram, Bus,Centre περιλαμβάνουν Pastéis de Belém και Palace of Belem και απέχουν μόνο 10 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 45 μ².

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    T1 Confortable A Ajuda - Proche Belem, Tram, Bus,Centre Lisboa

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο